Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne – do domu, mieszkania, biura

Drzwi wejściowe do domu i biura czy drzwi zewnętrzne do domu – decyzję o zakupie drzwi należy dokładnie przemyśleć. Drzwi aluminiowe i PVC wykonane z wytrzymałych materiałów to niezawodne rozwiązanie w każdym budynku. Bogata kolorystyka i wykończenia dostępnych w ofercie PHU Prestige drzwi do domu pozwoli dopasować wybrany model zarówno do nowoczesnego budownictwa, jak i klasycznych budynków. Oferowane przez nas drzwi wewnętrzne i zewnętrzne to nie tylko atrakcyjny design dopasowujący się do każdej aranżacji, ale też doskonała izolacja akustyczna, bezpieczeństwo i energooszczędność. Wybór odpowiednich drzwi podczas remontu mieszkania ma więc ogromne znaczenie. W PHU Prestige oferujemy zarówno sprzedaż, jak i profesjonalny montaż drzwi wejściowych i wewnętrznych.

Wejściowe drzwi zewnętrzne – do domu i mieszkania

Drzwi wejściowe to wizytówka Twojego domu. Co wziąć pod uwagę przed zakupem drzwi zewnętrznych?

  • Ochrona przed włamaniem
  • Izolacja akustyczna
  • Izolacja termiczna
  • Energooszczędność

Drzwi zewnętrzne do domu, mieszkania i biura mają za zadanie zapewnić nam bezpieczeństwo i ochronę przed hałasem. Niezawodne, metalowe wzmocnienie i mocne okucia stanowią skuteczną ochronę antywłamaniową i chronią Twoje cztery kąty przed nieproszonymi gośćmi. Możesz wybrać drzwi wejściowe przeszklone lub nie, drzwi zewnętrzne metalowe lub drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe – w naszej ofercie znajdziesz dokładnie taki model, jakiego szukasz. Proponujemy naszym Klientom drzwi zewnętrzne o metalowym lub drewnopodobnym wykończeniu w różnych rozmiarach i o różnej szerokości, dzięki czemu zawsze dopasujesz je do otworu wejściowego w budynku.

Sprzedaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych do domu, biura i bloku to nasza specjalność. W PHU Prestige znajdziesz skrzydło odpowiednie do aranżacji Twojego domu – a my je dla Ciebie zamontujemy. Przed wyborem idealnego modelu drzwi zwróć szczególną uwagę na takie ich parametry, jak choćby izolacja termiczna. Nowoczesne, wejściowe drzwi zewnętrzne do domu i mieszkania gwarantują też ochronę przed zimnem i ograniczenie strat energii dzięki dopracowanym uszczelnieniom. Tak uzyskana energooszczędność to zmniejszenie kosztów ogrzewania. Solidne drzwi zewnętrzne do domu jednorodzinnego dostępne w naszej ofercie to gwarancja oszczędności energii i najlepszych parametrów technicznych.

Eleganckie drzwi wewnętrzne do mieszkania – sprzedaż i montaż

Jak wybrać drzwi wewnętrzne do mieszkania, domu czy biura? Zakup drzwi do wewnątrz pozostaw do końca remontu, żeby dopasować je do reszty aranżacji. Eleganckie drzwi wewnętrzne do mieszkania to nie tylko niezbędny element wyposażenia domu, ale też nierozłączna część wystroju wnętrza. Tak dobrane drzwi powinny skomponować się z kolorystyką i wykończeniem obu pomieszczeń, które oddzielają. Nowoczesne, stylowe drzwi wewnętrzne PHU Prestige to nierozłączna część każdej aranżacji przestrzeni. W momencie remontu lub urządzania mieszkania ma tak samo duże znaczenie jak wybór podłóg czy okien do domu. U nas bez problemu dobierzesz do swoich potrzeb model otwierający się w prawą czy lewą stronę.

Współpracujemy tylko z renomowanymi i sprawdzonymi producentami drzwi i tylko takie modele montujemy. Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne – sprzedaż i montaż w PHU Prestige. Sprawdź naszą ofertę, skontaktuj się z nami!