Bramy garażowe rolowane, uchylne, segmentowe

Brama garażowa rolowana, uchylna, a może segmentowa? Jak wybrać bramę garażową najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb? Jaka powinna być brama garażowa? Przede wszystkim funkcjonalna, bezpieczna i estetyczna. Bramy garażowe w PHU Prestige to szeroki wybór różnego rodzaju modeli. Oferujemy naszym Klientom sprzedaż i montaż bram garażowych i pomagamy w doborze najlepszego rozwiązania do Twojego garażu.

Czym różnią się między sobą bramy do garażu? Głównym parametrem, który jest istotny dla Klienta, jest sposób otwierania bramy. W ten sposób możemy podzielić je na bramy garażowe rolowane, uchylne i segmentowe. Jakie są pomiędzy nimi różnice? Jak wybrać bramę do garażu? Skontaktuj się z naszymi ekspertami i już dzisiaj dobierz najlepszą bramę do garażu.

Praktyczne bramy garażowe uchylne

Bramy garażowe uchylne przez lata cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów w Polsce i na świecie. Prosta konstrukcja, wysoka wytrzymałość i odporność elementów na uszkodzenia sprawia, że codzienne używanie bramy jest proste i bezpieczne. Mimo że dziś wybierane są rzadziej, wielu klientów wciąż głęboko ceni sobie ich prosta, ale solidną konstrukcję. Budowa bramy garażowej uchylnej opiera się na jednym, zamontowanym na listwach skrzydle, którego mechanizm działania polega na unoszeniu się w górę po prowadnicach. Prowadnice bramy montuje się wzdłuż ościeży oraz pod sufitem, a sama brama uchylna może być sterowana z pomocą napędu do bram lub otwierana ręcznie, co nie wymaga dużo siły. Chcesz zamontować u siebie bramę uchylną do garażu? Potrzebna Ci będzie dodatkowa przestrzeń przed garażem, aby brama mogła się otworzyć do końca. W PHU Prestige dla Twojej wygody oferujemy również fachowy montaż bramy uchylnej.

Nowoczesne bramy garażowe segmentowe

Bramy garażowe segmentowe najlepiej spełnią swoją funkcję w przypadku przestrzeni, w których ważna jest oszczędność miejsca. W trakcie otwierania i zamykania nie wymagają dużo miejsca, jako że bramy zbudowane są z segmentów, które łączą się przegubowo z pomocą zawiasów i zwijają się ku górze, pod sufitem. Garażowe bramy segmentowe to jedne z najpopularniejszych bram garażowych. Dają możliwość wykorzystania przestrzeni przed garażem oraz w garażu. Mogą być instalowane w dowolnym otworze garażowym. Odporne na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, szczelne i energooszczędne bramy segmentowe – to gwarancja komfortu w trakcie codziennego użytkowania i parkowania samochodu.

Wygodne bramy garażowe rolowane

Bramy garażowe rolowane lub bramy żaluzjowe są skonstruowane z przyczepionych na zaczepach wąskich profili, które unoszą się i nawijają na wałek w momencie otwierania bramy do garażu. Można je montować na zewnątrz i wewnątrz budynku – możesz dzięki temu zaoszczędzić miejsce pod sufitem i uniknąć remontu. Bramy rolowane są solidne, bezpieczne i zapewniają minimalizację strat ciepła. Potrzebujesz montażu bramy rolowanej? Zgłoś się do nas!
Wszystkie bramy możemy wyposażyć w elektryczny system otwierania. Zapewniamy sprzedaż i profesjonalny montaż bram segmentowych, rolowanych i uchylnych. Dobierz bramę do potrzeb swoich warunków zabudowy – wybierz bramy garażowe PHU Prestige!